Виробник вендингових та торгових автоматів
 
Колонки з продажу рідини AdBlue
GWater
Колонки з продажу рідини AdBlue®
Колонки з продажу рідини AdBlue® ідеально підходять для заправних станцій, підприємств з великим штатом вантажного транспорту, а також для встановлення у відстійниках та місцях скупчення вантажних машин.

До замовлення доступно декілька стандартних комплектацій з об'ємами ємності 3000 л, 4000 л, 5000 л, 10000 л.

Колонки легко встановлюються в місцях під'їзду вантажних машин, вимагають лише підключення 220В і майданчика, що витримує вагу колонки.
Колонка G5 | AdBlue®
3 156,00 $
Колонка з розливу рідини AdBlue® типу G5. Дану модель можна монтувати окремо біля ємності, а також вмонтовувати в корпус разом з ємністю (РП). В колонку вмонтований пістолет з автоматичним шланго-витягувачем на 7 м. Типи колонок в зимових варіантах утеплені, підігріваються термокабелем, пістолет теж підігрівається для униклення замерзання.
Дізнатись деталі
РП RPG5H5000 | AdBlue®
7 097,00 $
Роздавальний пункт (РП) з колонкою G5 для продажу рідини AdBlue® та ємністю H5000. РП встановлюється як незалежний пристрій, що керується за допомогою CRM-системи або монтується та підключається до пульту АЗС. Для контролю залишку рідини в РП є можливість встановлення й підключення датчику виміру залишку рідини.
Дізнатись деталі
Колонка G5N | AdBlue®
2 370,00 $
Колонка з розливу рідини AdBlue® типу G5N. Дану модель можна монтувати на АЗС. В колонку вмонтований пістолет для продажу рідини AdBlue® з автоматичним шланго-витягувачем на 7 м. Типи колонок в зимових варіантах утеплені та підігріваються термокабелем, пістолет також підігрівається для униклення замерзання.
Дізнатись деталі
Хочете дізнатися більше деталей?
Заповніть форму та менеджери компанії зв'яжуться з Вами.
Відгуки наших клієнтів
 • Максим Труфанов
  м. Київ та м. Буча
  З компанією GWater я співпрацюю з 2018 року. І жодного разу не пошкодував! Планую й надалі розвивати мережу з продажу води разом із компанією GWater. Завдяки умовам франшизи зумів взяти відразу три апарати. За допомогою техпідтримки налаштувати та запустити апарати в моєму місті було не важко.
 • Артем Олійниченко
  м. Первомайськ
  Компанію GWater обрав так, як обладнання відповідає умовам сучасності: розрахунок картками, монетами та купюрами, а також і привабливий дизайн та якісна система очищення, а також привабливі ціни на монтаж обладнання і гучка розрахункова оплата за обладнання.
 • Владислав Турчанович
  м. Кропивницький
  В сучасному світі, треба шукати ідеї для бізнесу, які мають перспективи розвитку та розв'язують соціальні проблеми. Повністю автоматизований процес, легкість масштабування, мінімальна кількість персоналу та простий продукт.
  На мою думку, компанія GWater лідер по розвитку технологій вендінгового бізнесу в України. За час займання цим бізнесом, автомати працюють без проблем, та реалізують продукт високої якості.